| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Вто Авг 26, 2008 12:31 Заглавие: |
|
|
| Работещото шаси беше от 14" ТВ паднало със счупен кинескоп - ако в момента на падането е работил, може и процесора да се е повредил и да ме е подвело! Дразнещото в случая беше, че при подаване на сигнал през скарта телевизора не преминаваше в режим AV и обратно на TV! С другия процесор всичко това е нормално! Режима 16:9 вероятно се превключва по особен начин и не ми остана време да разгадая! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
savatv Активен потребител

Регистриран на: 06 Авг 2008 Мнения: 71 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Чет Авг 28, 2008 18:02 Заглавие: |
|
|
[
Колеги ако може да продължа темата.Имам подобен проблем със същото
шаси 12.6 поразено от мълния.Сменил съм процесор SDA5535 A070 със
SDA5535 A049,памет/празна/ и фото приемник.Телевизорът се пуска и светва със снеговалеж от дистанционното,което изрълнява команди но липсва индикация на менюто по екрана.Съмнявам се за видео процесор
NN, но не съм сигурен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Авг 28, 2008 18:07 Заглавие: |
|
|
| savatv написа: | [
Сменил съм процесор SDA5535 A070 със
SDA5535 A049. |
Тази замяна не е коректна
 _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Авг 28, 2008 18:10 Заглавие: |
|
|
savatv, пусни си собствена тема с ТВОЯ проблем.
Не пиши в чужди, защото почти всички са писатели и ще се почнат едни отговори не само към теб и за теб.
Поста не ти го трия за сега за да не го пишеш пак.
Май не си прочел това за което си писахме. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|