 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Съб Авг 30, 2008 10:49 Заглавие: |
|
|
При първото включване за деня +В заработва за секунда,и чак на другия ден.На Т7384 немога да премеря/smd на дъното на платката/ ,но на колектора на Т7369 се опитва да излезе от 0.....но до там.Не стига,че почти всичко на модула е smd ,а е заврян на кучето в .....Някой няма ли такъв модул  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Авг 30, 2008 13:22 Заглавие: |
|
|
| NORDIK написа: | Някой няма ли такъв модул  | Остави модула на мира, проблема явно не е от него .
| NORDIK написа: | | На Т7384 немога да премеря/smd на дъното на платката/ | Т7384 е на шасито, а колектора е на 1кр. на твоя модул . Оптрона е на 1 и на 5кр. на модула и се превключва от веригите на Sby, които са на шасито. Обръни шасито отдолу и започвай да мериш | NORDIK написа: | | на колектора на Т7369 се опитва да излезе от 0.....но до там | На колектора на Т7369 трябва да има 4V през два диода oт 5-те волта на Sby, т.е. излиза че нямаш захранване на Sby. А захранването на Sby трябва да работи без модула и няма нищо общо с основното захранване, което ремонтираме досега  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|