| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
terzov Нов потребител

Регистриран на: 13 Авг 2008 Мнения: 15 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пет Сеп 05, 2008 14:47 Заглавие: Продавам неработещ усилвател Technics SU-V550 |
|
|
Продавам неработещ усилвател Technics SU-V550 ... Може и на части!
Усилвателя е със всички части само без крайното стъпало.
Съдържа мощен 520 ватов трансформатор. Има едно от най-добрите фреонови радиатори за такива усилватели!
Нямах възможност да снимам сега, за това давам снимки от ljclub.net
Реално няма никаква разлика вътре в него!
Цена на всичко 80 лева.
Регион Пазарджик, но пращам с куриер!
Контакти: Skype: t3rz0v или ЛС
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
al_bundy316 Опитен потребител

Регистриран на: 12 Авг 2007 Мнения: 180 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Сеп 05, 2008 20:52 Заглавие: |
|
|
На трафа само какви пари му търсиш?
Модерирано от RC
За подобни "дискусии" има РМ  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
terzov Нов потребител

Регистриран на: 13 Авг 2008 Мнения: 15 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пет Сеп 05, 2008 22:19 Заглавие: |
|
|
| 40 лева само на него |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
terzov Нов потребител

Регистриран на: 13 Авг 2008 Мнения: 15 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Съб Сеп 13, 2008 20:12 Заглавие: |
|
|
Продаден е трафа.. остава другото...
Цена по-договаряне...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
terzov Нов потребител

Регистриран на: 13 Авг 2008 Мнения: 15 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 23:35 Заглавие: |
|
|
Остана само ултра топлообменния фреонов охадител!
Цена 20 лева. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|