| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Съб Сеп 06, 2008 20:38 Заглавие: |
|
|
Най-вероятно си прав за маската.Пробвах го всякак.И ледено студен с "неговата" си с-ма за размагнитване,и с външната/при изключена вътрешна/,но си остават.Съвсем малки са петната,и се забелязват...знаеш само кога,но явно пълно щастие няма.
С унгарско кинескопче е...Е нищо,де!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Сеп 06, 2008 20:49 Заглавие: |
|
|
Майната им на 2 петънца,хайде да не издребняваме Ти ни светни от де излезе зайчето  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Съб Сеп 06, 2008 20:55 Заглавие: |
|
|
Да кажем VSP-то. ,но ми се искаше да поработи повечко,преди темата да се обяви за изчерпана.За това не писах веднага.
И,чакам сервизния. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Съб Сеп 06, 2008 21:04 Заглавие: |
|
|
Информацията, която бях постнал тук няма нищо общо с търсеното, затова я изтрих.
Съжалявам за допуснатата грешка и се извинявам!
Последната промяна е направена от emoome на Съб Сеп 06, 2008 22:56; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Съб Сеп 06, 2008 21:07 Заглавие: |
|
|
| ЕМО,благодарности!Ще пробвам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Сеп 06, 2008 21:17 Заглавие: |
|
|
И аз да не остана по назад  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Съб Сеп 06, 2008 21:29 Заглавие: |
|
|
Мерси момчета!
Това на чичко ОЛД,е вярния начин,за вход във...Това,което ЕМО е написал-просто,не го дочетох.Главата би бръмчи вече.Опцийте,ще прегледам утре.
Безкрайно съм ви благодарен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Нед Сеп 07, 2008 9:00 Заглавие: |
|
|
| А в обменника имаш пълен part1 , part2 service manual DAEWOO CP-830F |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|