| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Сеп 04, 2008 7:10 Заглавие: |
|
|
Товарищи ! За този тунер ставаше на въпрос.
 _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
maro71 Опитен потребител


Регистриран на: 05 Дек 2007 Мнения: 423 Местожителство: Наприч
|
Пуснато на: Чет Сеп 04, 2008 9:27 Заглавие: отговор |
|
|
| голямо благодаря на всички, отивам да го вземам ,закривам темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Сеп 04, 2008 11:17 Заглавие: |
|
|
Няма кво да я закриваш...купи го,пиши че си го сложил и е станал и тогава ще я закриваш... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Сеп 04, 2008 18:50 Заглавие: |
|
|
Наложи ми се тия дни да преправям едно JVC от Англия. Трябваше да си поиграя с тунера, та реших да покажа какво е положението. Това е същото дето Коцев е показал, само че без допълнителната платка. В малко по следващите модели JVC, вече е така направено. Иначе тунера е един и същ. UV1316A _1_2 . Не знам дали и другите UV1316, дето са с един чип, може да се приспособят? Трябва да има възможноста да се превключва както TSA5520. На снимката, това става с махане на съпротивлението.
Увеличить фото »»
Увеличить фото »» _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
maro71 Опитен потребител


Регистриран на: 05 Дек 2007 Мнения: 423 Местожителство: Наприч
|
Пуснато на: Пет Сеп 05, 2008 13:00 Заглавие: отговор |
|
|
| Миташи тунерьт които е на снимката не е сьщият като тизи с който имам проблеми моят е с TD6382N |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
maro71 Опитен потребител


Регистриран на: 05 Дек 2007 Мнения: 423 Местожителство: Наприч
|
Пуснато на: Вто Сеп 09, 2008 13:02 Заглавие: отговор |
|
|
| тунерьт които коцев ми препорьча не става ,телевизорьт го пробвах с междинна има карта,значе е тунер |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Сеп 09, 2008 13:14 Заглавие: |
|
|
Сус бре !!!! Поне три -четири съм сложил такива и броблем йок !  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
maro71 Опитен потребител


Регистриран на: 05 Дек 2007 Мнения: 423 Местожителство: Наприч
|
Пуснато на: Вто Сеп 09, 2008 13:28 Заглавие: отговор |
|
|
| коцев сус не сус не бачка брато,имам малко време и ще си поиграя с него |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Сеп 09, 2008 13:54 Заглавие: |
|
|
Поогледай новия дали са му запоени хубаво крачетата върху допълнителната платка. Огледай пътечките на самото шаси .  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
maro71 Опитен потребител


Регистриран на: 05 Дек 2007 Мнения: 423 Местожителство: Наприч
|
Пуснато на: Вто Сеп 09, 2008 19:24 Заглавие: отговор |
|
|
| студени споики на платката на 5-то волта,имаш една ракия от мен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|