| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Чет Сеп 11, 2008 16:01 Заглавие: TVPhilips 29PT9521/12-ТХО |
|
|
Шасито е SL06.1E AA..В сервизната документация за това шаси с на ТХО дават UU1372.01130A Интересува ме какъв е заместителя на оригиналното и има ли ефтин китайски вариант ОТ ТХО-то се чува цвърчене и ТВ-то минава в стендбай след 10-на секунди. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Сеп 11, 2008 16:05 Заглавие: |
|
|
А на самото ТХО какво пише? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Сеп 11, 2008 16:05 Заглавие: |
|
|
За 29" по мое мнение не трябва да се използва китайско ТХО,режима е малко по-тежък,но всичко е въпрос на собствено решение. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Сеп 11, 2008 16:07 Заглавие: |
|
|
И не само в 29 инча.Евтиното накрая винаги изиза по-скъпо. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Чет Сеп 11, 2008 16:13 Заглавие: |
|
|
ТХО-то не съм го вадил ходих на място да го гледам и на пръв поглед е то но не съм напълна сигурен.Довечера ще е при мен и ще пиша какви са надписите му  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Сеп 11, 2008 17:47 Заглавие: |
|
|
Увеличить фото »» _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Чет Сеп 11, 2008 18:02 Заглавие: |
|
|
Мерси Mitashi :idea:Току що го издърпах от ТВ-то Всичко е както но картинката с изключениена това че вместо Y следва интервал и А06 Но предполагам че е същото.На външен вид прилича на здраво а църка като за световно  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 20:26 Заглавие: |
|
|
Колеги трудна работа с това ТХО Оригинала го намирам при АШ на цена около 100лв.На Кацарски 99 има HR80070 на цена около 40 лв Чудя се какво да му взема.На Руските форуми препоръчват да се слага оригинала.Всяко друго решение създавало проблеми във следящите вериги към управлението.HR-а са добри ама дали ще е оригинал или менте като HR6311.Моля ако някой е сменял да сподили дали става с HR80070  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 20:40 Заглавие: |
|
|
Off//
Само една база за сравнение,за си направиш сметка за нЕкои цени:преди време,търсих един чип.В АШ,цената му беше 95 лв/не наличен за тогавашния момент,но това му беше последната цена/.Намерих същия/с "подсказване" от колега/,на цена 26 лв.От Кацарски.Перфектен.В никакъв случай,не правя антиреклама,защото също пазарувам от тази фирма,но все пак се разрови малко повече,и тогава...
Пак казвам-тава беше само пример. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 20:47 Заглавие: |
|
|
И аз съм се ориентирал към HR на Кацарски .Притеснява ме това да не създава ядове и доискусурявания дето най много ги мразя  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|