| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mali59 Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2007 Мнения: 116 Местожителство: гр. Дулово
|
Пуснато на: Чет Сеп 11, 2008 18:14 Заглавие: TV Sony KV29C1D шаси BE3D -хор.развивка тръгва и изключва |
|
|
Здравейте колеги. Проблема на този телевизор е че при включване хоризонталната развивка тръгва и веднага изключва обаче НЕ преминава в STB режим. От какво може да е?
Състав: SDA5250M, TDA8395T, MSP3400C-PS-C6, 24C32, CXA2076Q, STV9379
Благодаря ви предварително.
Уффф така го коригира заглавието че нямам думи.Чакай аз-то се е видяло |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Чет Сеп 11, 2008 19:56 Заглавие: |
|
|
| развивката спира ли,или камо картината бяга? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mali59 Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2007 Мнения: 116 Местожителство: гр. Дулово
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 16:45 Заглавие: |
|
|
Развивката спира без светодиода да отбелязва някакви грешки
Модерирано от RC
Не се отговаря с бутона
Считай се персонално предупреден  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 18:34 Заглавие: |
|
|
Здраво ровене-проблема може да е от всичко.Най-често на това шаси се посира тунера така че припояването вътре в него мисля на първо време е нелоша идея...
Разгледай и тук-
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=41604&topicshow=TV%20SONY-справочни%20данни
ВО чува ли се да тръгва за момент при пускането или не?
Абе много работи са-разгледай темата която ти е дал old4-там има много полезни неща. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|