| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 18:08 Заглавие: Замяна на тунер- РЕШЕНО |
|
|
Колеги правя едно 14 инчово HITACHI модел CMT1461M.Като загрее изгубва H обхвата.Само като охладя чипа в тунера и се оправя.Тунера е 9 волтов TUHIF4EG-722.Нормална стъпка е.НЯкой знае ли с какво мога да го заменя.Имам идея да сложа 12в ,но трябва да преправям захранването на тунера и LA7910.Благодаря _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и.
Последната промяна е направена от bai_tishan на Нед Сеп 14, 2008 19:25; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 18:41 Заглавие: |
|
|
| Пробвай с 12волтов без преработка Правил съм на SHARP |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 20:42 Заглавие: тунер |
|
|
| И при Владо можеш да намериш оргинален . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 21:04 Заглавие: |
|
|
| С 12 волтов досега не съм имал проблеми! Пробвай и ще се увериш! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 21:28 Заглавие: |
|
|
Благодаря колеги-утре купувам и слагам. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|