| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
selqninbg Нов потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2008 Мнения: 15
|
Пуснато на: Нед Сеп 14, 2008 21:44 Заглавие: sell:tehnics ampliffair,dec,tuner&cd player |
|
|
sell:tehnics ampliffair,dec,tuner&cd player цяла система,не се продава по отделно усилвателя е 2х50 вата на 4 и 8 ома,сд плайера чете сд дискове/без мп3/,тунера е цифров.
Обявата важи за София тел.0899132863
цена за правилата на форума 20 лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 15:12 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 15:29 Заглавие: Re: sell:tehnics ampliffair,dec,tuner&cd player |
|
|
| selqninbg написа: | | цена за правилата на форума 20 лв. |
Мене и цената ми е много интересно как е формирана-за тая цена вероятно или е краден,или не работи/има някакъв сериозен проблем(което изрично трябваше да е упоменато).
Квато и да е компонентна система (то верно че не е дал никакъв модел ама) за желязо и мед да я дадеш-пак ще хване 20 кинта.
Аба важното е че обявата е алафранга. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ststefanov Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 1509
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 16:39 Заглавие: |
|
|
Купувам комплекта за обявената цена!
За контакти тук! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
terzov Нов потребител

Регистриран на: 13 Авг 2008 Мнения: 15 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 20:43 Заглавие: |
|
|
Само да вметна, че момчето е доста заблудено....
Написал е само някаква цена... Цената която им иска е "190 лева"
Нека той най-добре да си поправи поста, защото то че има правила има, ама пък той поне да беше написал 1 лев... а не 20.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 20:51 Заглавие: |
|
|
Селски тарикатлъци-да зариби или може би да не би конкуренцията да разбере на какви цени продава.
За всякакви "измамни предложения" във правилата на раздела е писано достатъчно точно и ясно.
Айде сега получава 1 седмица заслужена почивка от форума...
Ако ststefanov си го получи на 20лв-да ми пише на ЛС-веднага ще му сваля бана на пусналия темата...
Винаги съм уважавал "мъжката приказка",за разлика от тарикатлъците. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|