joroflash Нов потребител

Регистриран на: 29 Авг 2004 Мнения: 17 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 14:29 Заглавие: Продавам два лаптопа за 300 лв общо |
|
|
Марка Gericom , Първият е с Pentium 3 na 1000 Mhz, DVD, Lan, IR, батерията държи до 2 часа , 256 Mb Ram , 14" TFT , запазен външен вид . Вторият е не е много в ред , с Pentium 3 na 850 Mhz , DVD , Lan, 14" TFT , 256 Mb Ram, батерията не държи никак , запазен външен вид . с изронени бутони на клавиатурата ,в момента не бутва , но работеше , отличен дисплей , дава се за части за първия
Тел. 0898 567855 , ICQ 138668802 , Казанлък . |
|