| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 18:20 Заглавие: NEO tv-1518txf-тхо |
|
|
Състава е TDA9351PS/N2/3I,Тхо то е BSC60w. ТХО то много се нагрява,тв.то тръгва да вдига напрежение при старт ,за миг се появявят врторични на ТХО и после изчезват и Б+ ства около 60в.Като пипнах ТХО то след няколко включвания беще много нагряло и почти съм сигурен ,че то е дефектирало.Въпроса ми е дали има това ТХО аналог. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 18:27 Заглавие: |
|
|
Погледни това-ама няма W накрая...
линк _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 18:34 Заглавие: |
|
|
То хубаво ама като го гледам и HR 80049 как го има по магазините  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Сеп 16, 2008 9:24 Заглавие: тхо |
|
|
| А при Владо ?Там можеш и да си го поръчаш ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 16, 2008 9:30 Заглавие: |
|
|
Не го показва че може да се поръча/сайта му/пък и кой знае каква цифра ще е.Час на смъртта10:29  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Вто Сеп 16, 2008 11:27 Заглавие: |
|
|
| е ако тоя hr ти отговаря, то лесно можеш да присадиш какво то и да е тхо , все пак вторичните са само отопление,12в и 180в |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 16, 2008 16:33 Заглавие: |
|
|
Мали Венелине ,ами може би нищо не съвпада ,защото от оргиналното излизат един куп напрежения плюс АБЛ ,че 24в . за вертикала ,че още не гледах още колко,като видях че пече яко и знаех че няма да намеря ,го отписах .Да тръгна да експериментирам няма да стане защото не е в стила ми и считам че сериозен ремонт се прави с резервни части а не с нагласяване.Тая тема приключи. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|