| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 20:10 Заглавие: |
|
|
| А не можеш ли да го вземеш апарата при теб, в сервиза или каквото имаш там (работилничка, стаичка) ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 20:21 Заглавие: |
|
|
То така и не се разбра за какви "пътни" иде реч-дали за транспортните разходи по пристигането на чипа от някъде си или за пътните на самия майстор,който ходи някъде си да го ремонтира.
И въпреки всичко и в двата варианта-разравянето на шасито,щото няма чип не е добра идея. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 20:34 Заглавие: |
|
|
Гледайки снимката смело мога да кажа че схемата е здрава а има друг елемент дефектирал .С риск и на тая тема да бъде сложен катинар ще добавя ,че и аз съм имал подобни дефекти и винаги първо съм сменял схемата но после се е оказвало друг дефект. Дано на другия комп в сервиза съм си записвал от какво е било и утре да проверя.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 23:22 Заглавие: |
|
|
| На първо време смени чип за проба,че от много мислене файда няма.Премери D602 за утечка.После копай по V-lin. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|