| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Чет Сеп 18, 2008 13:36 Заглавие: Продавам IRDETO модул |
|
|
| Продавам IRDETO ACCESS модул 80лв |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Сеп 18, 2008 19:23 Заглавие: модул |
|
|
| Снимка можеш ли да приложиш? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Сеп 19, 2008 10:21 Заглавие: модул |
|
|
| Благодаря ти сега остава да намеря и К модул че приемника е Zinwell . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Съб Сеп 20, 2008 19:18 Заглавие: |
|
|
| колега зимаш ли го продава се още |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Съб Сеп 20, 2008 19:21 Заглавие: модул |
|
|
| Колега клиентите се отказаха май ще отидат на твоят вариант . Извини ме ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Нед Сеп 21, 2008 8:04 Заглавие: |
|
|
| НОВА ЦЕНА 65ЛВ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|