| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Сеп 19, 2008 21:55 Заглавие: |
|
|
| Service Mode: P.Off > Display > Menu > Mute > P.On |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Пет Сеп 19, 2008 22:14 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | | Service Mode: P.Off > Display > Menu > Mute > P.On |
Display=RCL
Menu=OK
Mute=високоговорител (sign)
Не става.....  _________________ В момента уча български... ама все още не съм научил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Сеп 19, 2008 22:21 Заглавие: |
|
|
| А какви бутони има на панела на телевизора? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Пет Сеп 19, 2008 22:32 Заглавие: |
|
|
Menu, V+, V-. P+, P-.
Добавено от tomazo
Интегралната схема от дистанционното има запис
212950
80 126
310К _________________ В момента уча български... ама все още не съм научил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Сеп 20, 2008 8:32 Заглавие: |
|
|
Tomazo до сега не разбрах отвори ли пулта да видиш за скрит бутон вътре? _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Съб Сеп 20, 2008 9:03 Заглавие: |
|
|
Бих опитал всички възможни варианти показани тука с ключова дума "PS/N2" и не само...
bai_tishan,
tomazo е от стара коза яре и щом пуска тема за това значи работата е наистина...кучешка  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Съб Сеп 20, 2008 14:42 Заглавие: |
|
|
Опитах много варианти и не успях..
Ето какво съм нашел
| Код: | | В маркировке процессора важны первая и четвертая строки |
Аз имам
TDA9351PS/N2/3I
FM-1p
За този проц няма данни
А за нещо сходно казват
| Код: | | ...сервисный пульт или доработанный штатный... |
ПП.Във дистанционото няма скрит бутон  _________________ В момента уча български... ама все още не съм научил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Сеп 20, 2008 15:04 Заглавие: |
|
|
Има данни emoome ти ги даде:
| Цитат: | Описание процессора TDA9351PS/N2/3I
Версия: FM-1P (04.04.12 / 04.12.
Шасси: МШ-93S
Брэнд: VITYAZ
Вход в сервис: XN1, P.off >> M > Ok > Mute > P.on
Пульт:
Описание добавил: ФАРТ
|
С малка подробност за XN1=Замкнуть контрольные точки XN1 у
процессора.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Съб Сеп 20, 2008 16:43 Заглавие: |
|
|
Крачето 7 към мен е празно, към него няма нищо, а на краче 6 има части...
Направих опит през резистор 2К2 на 7 краче към минус и: P-off>menu(OK)>mute>P-on...не става....
Така ми лови главата че не е също.... _________________ В момента уча български... ама все още не съм научил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Сеп 20, 2008 18:41 Заглавие: |
|
|
| Що не проследиш 6 краче ли отива към локалната клавиатура? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|