| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Antonii Опитен потребител

Регистриран на: 27 Юли 2008 Мнения: 198 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Съб Сеп 20, 2008 17:06 Заглавие: Търся букса за Nokia |
|
|
Търся букса за хендсфрийто на Nokia.  _________________ Като имаш мускули акъл не е нужен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
terzov Нов потребител

Регистриран на: 13 Авг 2008 Мнения: 15 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Съб Сеп 20, 2008 18:58 Заглавие: |
|
|
Поясни се малко! Няма да казвам за точно за какво да се поясниш... Сам трябва да се сетиш....  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Antonii Опитен потребител

Регистриран на: 27 Юли 2008 Мнения: 198 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Съб Сеп 20, 2008 20:54 Заглавие: |
|
|
Ако става въпрос за типа, че не се сещам кво друго може да имаш предвид.
То да е такава като за хендсфрийто на Nokia 6500.  _________________ Като имаш мускули акъл не е нужен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Andrei Angelov Активен потребител

Регистриран на: 21 Май 2008 Мнения: 56 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Сеп 20, 2008 21:16 Заглавие: |
|
|
| Да поговорим малко за секс - мъжка ли ти трябва или женска? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Antonii Опитен потребител

Регистриран на: 27 Юли 2008 Мнения: 198 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Съб Сеп 20, 2008 21:28 Заглавие: |
|
|
Епа незнам кво разбирате вие под букса, ама аз разбирам женската част. Мисля, че на мъжката и се вика "жак".
Пък и хендсфрий с "женски" начин на включване, епа не съм виждал.  _________________ Като имаш мускули акъл не е нужен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|