| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Сеп 23, 2008 14:32 Заглавие: |
|
|
Шасито аз го написах, ама го гледам от документацията на самия телевизор. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Сеп 23, 2008 14:47 Заглавие: |
|
|
Мите питах заради това:
CW21A113N _______ S56A (P) REV.1
CW21A113N5 ______ KS9B |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Сеп 23, 2008 14:47 Заглавие: |
|
|
Е, не е сефте на втора страница да разберем състава и шасито  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Сеп 23, 2008 15:36 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | Мите питах заради това:
CW21A113N _______ S56A (P) REV.1
CW21A113N5 ______ KS9B |
адаш и двете шасита по мойте схеми са със други интеграли в захранването |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Сеп 23, 2008 15:41 Заглавие: |
|
|
Знам бре Адаш и за това питам,а навсякъде дават че е това шасито Вярвам на Митака и на това което е писал.Но питащия е длъжен да даде състава и шасито. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|