 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lleididi Нов потребител

Регистриран на: 23 Сеп 2008 Мнения: 1
|
Пуснато на: Вто Сеп 23, 2008 20:34 Заглавие: |
|
|
Blueice моля те помогни ми.
Имам същия проблем, Имам този модел монитор и няколко пъти преди да се включи пресветваше в сиво бяло, но след няколко включвания и изключвания се оправяша. Но последния път изключи напълно. Сега като се включи просто се чува едно жужене, като че ли луминисцентна лампа се опитва да запали, но екрана е черен. Долу диода присветва, като че ли е в спящ режим. Моля Ви посъветвайте ме, имам малка представа от електротехника, но вече го разглобих. Можете ли да ми дадете съвети как да продължа. Какво може да е? Кое да проверя и как?
Моля Ви,
Благодаря предварително
Таня  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Сеп 23, 2008 20:42 Заглавие: |
|
|
Танче,недей съсипва монитора.С малко познания по електроника се правят повече поразии,от колкото с никакви.Който е с никакви го занася в сервиза,оправят го,дават гаранция даже,плащаш си и продължаваш да си ползваш апарата.По добре го посъбери,занеси го и после си го ползвай.Проблема ти е наистина решим,така че помисли.. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|