 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 23, 2008 16:53 Заглавие: |
|
|
А има ли начин тоя проверения оптрон да бъде подменен.Може ли да се премери какви напрежения точно има на крачетата на естера. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Сеп 24, 2008 0:25 Заглавие: |
|
|
| ivtv1 написа: | | Кой е резистора с променлива стойност или става дума за резистор с дефект? Двата резистора по 18K R-824,825 са здрави. |
Не с променлива стойност, а с изменена(променена), т.е. дефектен. Понякога се случва и това. И не е задължително той да бъде от мощните. _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivtv1 Опитен потребител

Регистриран на: 01 Окт 2007 Мнения: 473 Местожителство: elin pelin
|
Пуснато на: Съб Окт 04, 2008 12:11 Заглавие: |
|
|
| В крайна сметка изделието се оправи след смяна на импулсен траф.Проверката бе направена с Електронски блок на стария траф.Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|