| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Чет Сеп 25, 2008 21:04 Заглавие: |
|
|
Смених я, но същата работа. Контраст, ниво звук- запаметява, не търси. Ако търси сигурно ще запамети, това ме води на мисъл че паметта работи и или трябва да се програмира или проца не е в ред. Имам SAA1293-3 не мога да намеря схема на 1296 да ги сравня ако може да ги сменя. _________________ тел. 0898736424 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Сеп 25, 2008 21:23 Заглавие: |
|
|
Абе RUM+ човека ти даде пълно сервизно виж в колко часа го е качил във файлообменника вземи издърпай го попремери стига си вадил и слагал чипове,това ремонт ли е изобщо  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Чет Сеп 25, 2008 21:30 Заглавие: |
|
|
Да бе old4, видях, доволен съм, благодаря на всички, включително и на Теб, но човека го е качил, до като аз съм пишел.!!!!!!!!!!!!  _________________ тел. 0898736424 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Сеп 25, 2008 21:37 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | до като аз съм пишел |
Мноого дълго и продължително пишеш . Не се сърди ама..........все пак това от моя страна е съвет  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Чет Сеп 25, 2008 23:42 Заглавие: |
|
|
Прегледах и проверих всичко по схемата. всичко си е на лице и работи, само не иска да търси. най-вероятно проца нещо му има. а и питах тук там по магазините, никога не са го имали. Ще се разровя утре за някое такова шаси, ако има- добре, ако не so sorry. _________________ тел. 0898736424 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 10:23 Заглавие: |
|
|
| А като го пуснеш на търсене как се изменя напр.на T1420,R1084 (мерене с осцилоскоп)? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 11:35 Заглавие: |
|
|
не се изменя, нищо, само при смяна на канал, напрежението се мени както е запаметено в паметта. _________________ тел. 0898736424 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 11:40 Заглавие: |
|
|
| RUM+ написа: | | Имам SAA1293-3 не мога да намеря схема на 1296 да ги сравня ако може да ги сменя. |
Още ли не си пробвал |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|