| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 11:42 Заглавие: |
|
|
Спред мен бъркаш нещо с копчетата  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 13:02 Заглавие: |
|
|
Свалил съм панела, изводите на копчетата ги давам на късо с пинсета за всеки случай да не би гумичките да правят лош контакт. По схема SAA1293-3 има някои различия но повече са към клавиатурата. с дистанц. може би ще работи ! _________________ тел. 0898736424 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 15:24 Заглавие: |
|
|
С една дума-не можеш да го подкараш да "търси"...
Независимо от всичко,пак провери:захранванията,към самия проц/и паметта/;ризета;кварца...Виж,случайно да няма прекъсната писта към съответния крак на проца/от бутона за "търсене"/.Паметта,която слагаш-сигурен ли си ,че е добра...Да не иска пък дъмп? /а под вола- теле,де.../ ---> или преведено на ОЩЕ по-български:"де Фишев,де..." 
Последната промяна е направена от helios на Пет Сеп 26, 2008 15:55; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 15:33 Заглавие: |
|
|
Това за прекъснатите писти е идея,тоя стар дарак . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 16:38 Заглавие: |
|
|
При мен има едно Велико Търново с SAA1293-3. Сложих MDA2061 на местото на 2062 и не искаше да настройва. след като я програмирах за SAA1293, заработи веднага. Ако знам как да я програмирам за SAA1296, сигурно ще заработи нормално. Контакт давам директно на проца за командите. _________________ тел. 0898736424 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 16:58 Заглавие: |
|
|
| Щом можеш да ги програмираш,пробвай с това в атача. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 17:21 Заглавие: |
|
|
Ако ще я "ръчкаш",не забравяй 20 -те,към трети крак...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 18:23 Заглавие: |
|
|
| RUM+ Ето ти и разположението на крачетат на SAA1296A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 18:53 Заглавие: |
|
|
Да, най вероятно ще поставя 1293-3 на местото на 1296, защото не виждам как ще програмирам паметта с моето "пони". Аз вече направих проба като поставих 1293 на местото на 1296. Работи, настройва, усилва, запаметява, само отпред са сбъркани бутоните и на дисплея излиза каквото си иска.Ще направя някои корекции и ще е готов.  _________________ тел. 0898736424 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 18:57 Заглавие: |
|
|
| RUM+ написа: | | ...защото не виждам как ще програмирам паметта с моето "пони"... |
С кончето може да се програмира такъв тип памет но със съответната "приставка" за нея която си я има на сайта, при положение разбира се, че има и знаеш какво да и "налееш". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|