| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 18:35 Заглавие: |
|
|
И да я върнеш файдата от ползата е никаква. Нито се разбира как се влиза в сервизен режим нито как е станал телевизора.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 19:45 Заглавие: |
|
|
| що бе адаш,ако на мен ми дойде такъв,едно лично на Димата,той не е отказал помощ на никой и работата е готова |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 19:52 Заглавие: |
|
|
Адаша Коцев,е абсолютно прав Защото нито шасито нито проца са написани правилно и помоща е на лични ами за какъв чеп е тоя пост и с каво ще помогне примерно на мен да кажем ако мога да го намеря изобщо ще видя че някой на някой ,дал на лични абсолютно непотребен пост!!!И така както е почнало по добре да отива там до совалката  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 19:54 Заглавие: |
|
|
| не споря просто изразих само мнение,а отговорноста къде да е темата се пада на друг |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 20:26 Заглавие: |
|
|
Една куха тема по-малко... ама стана две страници
http://www.eserviceinfo.com/download.php?fileid=37585 ( CTE-AA )
| zapad написа: | | що бе адаш,ако на мен ми дойде такъв,едно лично на Димата,той не е отказал помощ на никой и работата е готова |
Господ здраве и живот да дава на всички! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Сеп 26, 2008 20:50 Заглавие: |
|
|
И Адаш това не е само даден линк към.....а:
SERVICE MANUAL chasis CTE-AA PHILIPS,TECNIMAGEN,Bluesky,siera,
Uploaded: 2008-09-26 21:16:22
User: emoome |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|