| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 10:51 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Схема на шасито си има в обменника. |
Айде ,айде нали е по лесно някой да я прати а и за това си има хора  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 11:04 Заглавие: |
|
|
И ако има HR може ли да ми кажете ориентировъчна цена... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 11:13 Заглавие: |
|
|
Мерси колега. .Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 12:17 Заглавие: |
|
|
Я пробвай още един вариант . Преди десетина дни имах същия проблем с едно НЕО като доближа кабела на лалето към кинескопа и почва едно сияние между кабела и кинескопа и прехвърча и искра. И аз мислех да сменям ТХОто но отрязах кабела на 2 см от ТХОто и взех друг кабел от дефектно ТХО надянах една пластмасова тръбичка от тия дето стоят в Електрон 380 на пружинката за към каскадата и като го пуснах вече няма никакво изкрене и пукане. Така го издадох. Жалко че не направих снимка да се види. С тоя новия кабел и да се опира в кинескопа няма жужене.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 13:19 Заглавие: |
|
|
Коцев,лалето прекрасно се вади и отгоре без да се налага нищо да режеш.Това когато не може от "комина" де...
Надява се една стъклена тръбичка или тръба от КЦ109 и се ливва вътре епоксидна смола.
Това когато искри кабела.
И пълния състав на телевизора така и не се каза... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 13:42 Заглавие: |
|
|
Много уважаеми др.Божилов.Др Коцев махна кабела защото по цялата си дължина като го доближа до кинескопа от него излиза едно виолетово сияние и колкото повече го доближавам ,толкова повече се усилва. Затова моя милост го среза и сложи друг кабел а с тая тръбичка изолира местото където го свързвам . Оказа се че с новия кабел и да го доближа плътно до кинескопа няма никакво изкрене .
Пък колкото до измерване на високото само др. Коцев разполага с такъв уред. Нека да ви е яд.
 _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 13:55 Заглавие: |
|
|
Тоя уред сигурно върви заедно с "лиценз"-а. Иначе май няма откъде да се купи  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 14:00 Заглавие: |
|
|
При преватизацията на Телевизионни и радио сервизи др. Коцев не е спал От стара коза яре е той.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 14:06 Заглавие: |
|
|
| А ние абдалите ,напуснахме преди да ги приватизират сервизите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|