| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ivan4o Опитен потребител


Регистриран на: 31 Яну 2005 Мнения: 104 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 18:43 Заглавие: |
|
|
Samsung шасси SCT57B нет видео есть OSD
TDA8844 подкидывал, 8В в норме, память прошивал, ускоряющее крутил где ещё копать кто подскажет?
Дело действительно в трубе! Кручение ускоряющего изменяет только яркость экрана и добавляет ЛОХ. Символы OSD при любом положении резика ускоряющего видны (хотя и не четкие), а изображение не появляется. Подкинул пормальную трубу - и о чудо - изображение появилось. Накрутил пару витков на накал заработала и родная труба, надолго-ли
Спасибо всем за помощь!!!
Благодаря на всички отзовали се! намерих и братушките са стигнали до същия извод с кинескопа! Баста по темата! _________________ Никога не е късно да станеш за резил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 18:48 Заглавие: |
|
|
| Ivan4o написа: | | намерих и братушките са стигнали до същия извод! |
Това не е гаранция за твоя случай. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 19:32 Заглавие: |
|
|
Аз пък не можах да разбера какво общо има кинескопа със звука .В 1 пост е писано или аз толкова го разбирам че ги няма и двете и след време се появява и картина и звук Кофтито е че няма да се разбере проблема от къде е бил . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 19:36 Заглавие: |
|
|
Може и да нямат общо. Имах подобен случай със Samsung, само OSD без образ и звук, звука дойде с друг дъмп, а образа с друг кинескоп. _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 19:41 Заглавие: |
|
|
Radko Така е възможно и съм съгласен.Но в този случай какво му е на дъмпа или е с реле за време звука  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Чет Окт 02, 2008 19:46 Заглавие: |
|
|
Тук съм съгласен с теб  _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|