| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Окт 03, 2008 16:31 Заглавие: |
|
|
Е остави го така както няма обратен ход де...къв е проблема...
Сигур и осцилоскоп няма.
Или съдиш по изображението-оставяш го на положение малко преди най-черните участъци от изображението да почнат да просветляват. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 03, 2008 16:33 Заглавие: |
|
|
| Ще го направя по последното предложение |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Окт 03, 2008 16:38 Заглавие: |
|
|
| Или по "японския" метод - НагодиГо - яркост и контраст на 0, регулираш ускоряващото едва-едва да се вижда образа, съвсем загатнато и връщаш съвсем малко, да стане черно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пет Окт 03, 2008 20:55 Заглавие: |
|
|
Какво се чудиш-- регулираш ускор. напр. докато изчезнст
белите черти. Премери и емеисията на киното. Какво показва?
Пък и pamporov ти каза и друг практичен начин. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ogi tv Опитен потребител


Регистриран на: 07 Апр 2006 Мнения: 243 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Окт 03, 2008 21:03 Заглавие: |
|
|
Не си писал с коя схема е изпълнено видеото. Ако с А232/TDA 2532/ или АФ 5 на братушките то яркост и контраст на 0 и пушките гласиш на м/у 150-160-в. Втора решетка по метода на PAMPOROV. АКО е с оная голямата която прилича на 3510/не помня заглавието/ мисля че беше XA17 или16 при нея действа автоматика. Има следене от ТХО. Но и на двете им действа ВО.Успех  _________________ Роден да ловува-Принуден да работи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Окт 04, 2008 19:05 Заглавие: |
|
|
| Решено благодаря на всички отзовали се. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Съб Окт 04, 2008 19:42 Заглавие: |
|
|
| А-а-а, не така! Пиши как си го решил проблема, за да има файда от цялото тука писане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Окт 06, 2008 9:29 Заглавие: |
|
|
| ogi tv написа: | | ...АФ 5 на братушките то яркост и контраст на 0 и пушките гласиш на м/у 150. Втора решетка по метода на PAMPOROV... |
По този метод стана чудесен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|