| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Окт 05, 2008 19:59 Заглавие: |
|
|
BUT11AF там го слагат оригинално даже в това шаси...Ама си е тяхното производство-на Philips.Ако разровиш някой стар справочник на тая фирма ще видиш следното странно нещо-
BUT11AF - 1500V
Отделно че от този транзистор вече от 10 поне 9 са ментета.
Слагам си на това шаси оригинално 2SC-3-4лв е и досега не съм имал проблеми.
BU1508 също става обаче напоследък и от него има много ментеляви.
_________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Нед Окт 05, 2008 20:05 Заглавие: |
|
|
| Ами засега с 2SC4403 се държи стабилно, ще видим. Нека поработи няколко часа утре. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boiko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Апр 2004 Мнения: 547 Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426
|
Пуснато на: Нед Окт 05, 2008 20:09 Заглавие: |
|
|
Нека не е забележка, но след:
| Цитат: | | Последната промяна е направена от pamporov на Нед Окт 05, 2008 9:01 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти |
като променяш два пъти заглавието, добре е /за търсачката/ да изпишеш правилно chassis, а не shassis.
Що се отнася до проблема, Philips е капризен към крайните транзистори. _________________ НБС-СЕБТ http://www.nbs-set.com/
http://tvbonel.alle.bg
Последната промяна е направена от Boiko на Нед Окт 05, 2008 20:15; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Нед Окт 05, 2008 20:10 Заглавие: |
|
|
Уф, пощадете ме, все пак е неделя вечер...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Окт 05, 2008 20:21 Заглавие: |
|
|
Който работи в неделя му умира шефа и понеже сами сме си шефове,сипвай бързо една ракия  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|