| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Окт 06, 2008 20:49 Заглавие: |
|
|
Нещо много елементи се оказаха, на снимката пък хич не виждам 3652? Какво става в крайна сметка? Аз се обърках какво търсиш и какво питаш, за другите не знам. Дано ти поне си наясно . Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Окт 06, 2008 20:52 Заглавие: |
|
|
Хихихи ,липсва му на шасито 2420 който по схема е 3652 абе сбъркана работа PHILIPS  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 7:26 Заглавие: |
|
|
| Елемента който е означен с 2420 на платката отговаря на елемента означен с 3652 в А4 на схемата на шасси ЕМ2Е АА.И на мен не ми е ясно защо означенията не съвпадат. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Сря Окт 08, 2008 19:20 Заглавие: |
|
|
След подмяна на Т200ма 250 волта във веригата на 7480/STP3NB60/,
коментираният резистор от 22 ома,Транзистор7652,Транзистор7641 и Диода 6623 растерът придоби нормалния вид по размери и без възглавници.
Остава да реша проблема с дистанционното.В нета намерих, че трябва да му пасват RC2062/01 или P4310, но не мога да ги намеря в придажба. Ако някой може да помогне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Окт 08, 2008 19:32 Заглавие: |
|
|
Това, че ти писах, че нямаме номер не означава, че няма как да се съчини и че времето не тече.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Сря Окт 08, 2008 21:21 Заглавие: |
|
|
| Благодаря RC.Бързо действате. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|