| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 14:23 Заглавие: Тв DAEWOO шаси CP520-мига червено и зелено-решено |
|
|
Не е включена функцията защита от деца.Проблема е във веригата на 8-те волта-вместо 8 са 5 волта и диода премига в двата цвята--другите захранвания са си точни,пробвах с презапис на памет без ефект,стабилизатори,диоди и кондензатори в 8-те волта са сменени както и в първичната част на захранването.Ако при стартиране му се подаде външно 8 волта телевизора тръгва и работи,неговите 8 волта след старта си идват,но след около 5 минути спира и пак започва диода да свети червено и зелено-- и пак вместо 8 са 5 волта.Оставих го да работи изцяло с външно 8 волта и пак ефекта е същия,от какво ли ще да е? процесора е TDA12021H1/N1D01
Последната промяна е направена от ivan76 на Чет Окт 09, 2008 10:34; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 14:28 Заглавие: |
|
|
Ами кой ще му мери консумацията  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 14:29 Заглавие: |
|
|
| забравих да я напиша -500mA |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 14:31 Заглавие: |
|
|
| Това когато "клекне" на около 5в ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 14:40 Заглавие: |
|
|
| да остава на 5 волта само то --другите са си нормални--интересното е че когато е с външно не го събаря но пак спира |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 14:54 Заглавие: |
|
|
Абе аз съм доста кьорав но това 8в се ползава за захр. на аудио ключовете в TDA то и в BCL веригата,другаде не видях да ходи от там 500ма ток ,множко бре  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 14:57 Заглавие: |
|
|
| от него правят 3.3волта за процесора и паметта |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 14:59 Заглавие: |
|
|
Ами като клекне проца почва ли да пече,ако го охладиш със прей какво ли ще прави и последно остави го по дълго с външното захранване по дълго включен то ако има някъде да пуши ще изпуши.Случвало се е да прави такъв номер малък неелектролитен смд конд. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 15:04 Заглавие: |
|
|
Аз ли гледам друга схема или пак не съм разбрал кое напр. ти пада 8в стабилизатора или от трафа 8те волта които ти правят 5в и3,3в Ако са те и както виждам Пепи е на моето мнение ,съмнение  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 15:09 Заглавие: |
|
|
| D830 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|