| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 15:12 Заглавие: |
|
|
| Разбрах най накрая ама това трябваше да цъфне още в 1 ти пост.Виж Пепи какво ти е писал,ако изкараш късмет ще е нещо дребно ,мен по ме съмнява това с многото крачета,виж как му е температурата! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 10:33 Заглавие: |
|
|
| телевизора го подкарах по следния начин-3 диода последователно вземат от 12-те волта и прехвърлят към 8-те и си работи вече втори ден без проблем--сложих три диода защото с един и с два спира след 5 мин.благодаря на всички отзовали се |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 11:03 Заглавие: |
|
|
Дано така да се е решил проблема.Аз лично не бих го издал така на клиента.Все пак по никакъв начин не се разбира причината.Фирмата производител щеше така да ги прави . _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|