| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tsarvulan Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 291 Местожителство: pazardjik
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 10:36 Заглавие: SONY KV-29 FX 20 D -D/K |
|
|
Зравейте колеги,
Занимавам ВИ с това телевизорче,защото не открих в търсачката това което ме интересува.
SONY KV-29FX20D, шаси FE-1A
състав:
STR F 6654
CXA 2140S -VIDEO/HROMA
STV9379 VERTICAL
SAA 5564PS/N3/0010 - PROC
24C08 - EEPROM
ТВ-то работи,но няма опция D/K в менюто и немога да го накарам да говори на нашенски.Опитах да коригирам нещата през СЕРВИЗНОТО МЕНЮ,но няма или аз неможах да стигна до тези опции.Ще съм ви благодарен за съвети или мнения.
БЛАГОДАРЯ ВИ ! ! !
Коригирал съм ти заглавието Запознй се с правилата,как се оформя заглавие  _________________ -----------------------------------------------------------
Всичко което не е китайско е менте !
----------------------------------------------------------- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 11:05 Заглавие: |
|
|
| Влизаш в СЕРВИЗНОТО МЕНЮ и избираш ТТ27 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 11:11 Заглавие: |
|
|
| Струва ми се че и ПАВа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 11:19 Заглавие: |
|
|
Има си,има си теми във форума по въпроса-тази примерно-има и още...
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=30497 _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsarvulan Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 291 Местожителство: pazardjik
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 11:29 Заглавие: |
|
|
БЛАГОДАРЯ НА digital и на old4 за бързата намеса и помощ.Реших проблема с ТТ27.ПАВ-а го бях сменил.Сега всичко е наред. Още веднъж
БЛАГОДАРЯ ВИ !
Благодаря и на Bojilov за коректната забележка и за темата. _________________ -----------------------------------------------------------
Всичко което не е китайско е менте !
----------------------------------------------------------- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|