| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
danail54 Опитен потребител

Регистриран на: 15 Яну 2006 Мнения: 310 Местожителство: Godech
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 10:47 Заглавие: Тв Samsung CZ-21D83N шаси KS1A проблем със звука |
|
|
състав
TDA9351PS/N2/3I1308
MSP3410G B8 V3 на отделен модул-вертикална платка до тунера
в десния канал има едно неприятно свистене,бръждене
виждат се и импулси с честота около 1кхц излизащи от самата MSP
крайното стъпало е наред-TDA8944J
в руски форум четох за LG със същата MSP и пищене в звука след смяна на дъмп проблема изчезнал така че търся и дъмп за проба преди да търся MSP за смяна
Коригирал съм ти поста-пиши грамотно И в българския език има точки,запетайки,изречения,които почват с голяма буква и прочие и прочие... _________________ Skype:danail54 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 10:59 Заглавие: |
|
|
Пробвайте този,но може да скожите и една празна памет/FF/ _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danail54 Опитен потребител

Регистриран на: 15 Яну 2006 Мнения: 310 Местожителство: Godech
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 11:27 Заглавие: |
|
|
Благодаря dima и с този дъмп е същата работа
явно проблема е в модула NICAM
пробвах с празна запомня станциите без звук
трябва да се влиза в сервиз но няма смисъл
явно не е от дъмпа _________________ Skype:danail54 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 11:38 Заглавие: |
|
|
Според мен пробвайте и няколко други памети. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 11:40 Заглавие: |
|
|
Дима, пращаш вируси оправи си компа
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 11:48 Заглавие: |
|
|
Win32:Wukill-B [Wrm]
Вирус/червей
Така излиза при мен/Avast |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danail54 Опитен потребител

Регистриран на: 15 Яну 2006 Мнения: 310 Местожителство: Godech
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 11:48 Заглавие: |
|
|
Приемам забележките за правописа ми.
Досега не смятах за важно да спазвам и препинателните
знаци и главните букви, защото за мене е по важно техническия проблем да е написан разбираемо.Все пак не пишеме есета или
преразкази.Ще се старая за в бъдеще да спазвам правописа-
до колкото мога разбира се.
Модерирано от RC
Освен това не е нужно постоянно да натискаш бутона "Enter"!
Формата в която пишеш поста "сама" ще премине на нов ред когато е нужно! По този начин поста ще ти е по-прегледен и удобен за четене, а по отношение на начина на писане това най-малкото е проява на някакво уважение към тези които ще го четат и ще дават отговори.
Есетата нямат нищо общо в случая! _________________ Skype:danail54 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danail54 Опитен потребител

Регистриран на: 15 Яну 2006 Мнения: 310 Местожителство: Godech
|
Пуснато на: Пет Окт 10, 2008 15:06 Заглавие: |
|
|
За протокола:Успешно замених оригиналната MSP3410G B8 V3 с MSP3410D CS(52pin),която получих днес от “ПЕТРОВ ЕЛЕКТРОНИКА” .Звукът на телевизора е както трябва.Благодаря на RC за забележките, ама на времето като ми казваше мама учи сине… кой да гони топката... _________________ Skype:danail54 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|