| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 9:59 Заглавие: |
|
|
Пратих му сервизно защото моли ,а как ще го използва е негов проблем.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 17:48 Заглавие: |
|
|
Колеги, май не гледате таблицата за напрежението в зависимост от кинескопа? Та за кинескоп 20" A48EAX33X01- B+ трябва да е 110V. Пък за 14" A34JLL90X02- B+ e 118V. Та няма такова нещо! За 14"-110V. а за 20-21"- 125V. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 18:10 Заглавие: |
|
|
Мите 4 схеми имам на това шаси,и такова нещо не виждам,аз че съм кьорчо ама чак пък Светни я тази схема че и ние да я видим! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 18:21 Заглавие: |
|
|

Последната промяна е направена от RC на Чет Окт 09, 2008 18:24; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 18:23 Заглавие: |
|
|
Готово. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 18:24 Заглавие: |
|
|
RC това е от ясно по ясно дал съм и детайл от това .Това не виждам къде го пише:
| Цитат: | | За 14"-110V. а за 20-21"- 125V |  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 18:26 Заглавие: |
|
|
| Ами поогледай по-внимателно боичките дето съм заградил едно друго и ще видиш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 18:45 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | RC това е от ясно по ясно дал съм и детайл от това .Това не виждам къде го пише:
| Цитат: | | За 14"-110V. а за 20-21"- 125V |  |
Адаш това го пише в мойто сервизно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 18:52 Заглавие: |
|
|
На това дето качих- страница 21. Независимо, че е същото по принцип като това дето посочва RC. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 19:01 Заглавие: |
|
|
Колеги сега чак сядам на компютара , още веднъж благодаря ,много полезен коментар се е получил. За ТВ-то още сутринта свих картината с овеличаване стойноста на С 408 на 470Нф в сервизния влезнах но от там нестава. За кинескопа при мен е А48ЕКВ02Х011 -Made in Lithuania.
P.P. За захранващите напрежения са написани на самата платка В+ 123В. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|