| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Нед Окт 12, 2008 13:25 Заглавие: Auto DVD NEO model:CMC-2500 не чете дискове. |
|
|
При зареждане на диск изписва "Моля изчакайте" и до там.Радиото работи.Пулт няма/за сега/.В момента не мога да открия собственика за да разбера дали проблема се е появил след демонтажа от "предния" автомобил.При вкарване на диска,мотора НЕ се завърта изобщо.Не изписва в последствие и някаква грешка.Подал съм В+ на два кабела/червен и жълт/.
Дайте някакви насоки.
  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Нед Окт 12, 2008 14:10 Заглавие: |
|
|
Трябва да има и проводник който се дава на маса. Свързан по принцип с ръчната спирачка(което не се прави разбира се). Но мисля, че не е там проблема. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Окт 12, 2008 21:07 Заглавие: |
|
|
Това с проводника не влияе на четенето на диска ,а само няма да има картина на видео дискове.Проблема може да е от 101 неща.Почни с лентата на оптиката,самата оптика,драйвера на моторите,захранването на чипсета и драйвера.........и така без край.При тези е така  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iwkom Опитен потребител


Регистриран на: 16 Май 2008 Мнения: 517 Местожителство: гр.Чирпан
|
Пуснато на: Пон Окт 13, 2008 8:23 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan е прав. Това че няма управление от пулта е защото не може да прочете диска. Опитай с различни формати дискове , и после както те посъветва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|