| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Пет Окт 10, 2008 19:13 Заглавие: ПДУ за ТВ TEVION - TV5535 VT Stereo |
|
|
| Намирам за модел TV5540 на Конел,за този не.С универсален пулт, Global 2,реагира на код 1011,но така и не мога да изкарам меню за настройка на каналите,отделен бутон е явно различен от бутона за менютата на картина и звук.Ако трябва ще го отворя и ще дам състава. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Окт 10, 2008 20:13 Заглавие: |
|
|
Що го не отвориш да кажеш шаси или процесор?
Мисля си за конел 2081 или 9990 ама може и да греша. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Окт 10, 2008 20:34 Заглавие: |
|
|
Абе шасито трябва да е PT11,ама не знам това с какво ще помогне  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Съб Окт 11, 2008 14:05 Заглавие: |
|
|
Предполагам,че ти трябва заместител на това:IRC81328
  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Окт 12, 2008 15:22 Заглавие: |
|
|
FRC914.
А в тази [url=http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=38545&topicshow=Тема%20за%20дистанционни%20Remote%20Controls%20(%20RC%20)]тема[/url] е написано това | Цитат: | | 2. Евентуално съвпадение, дори и частично с код на някое универсално дистанционно. За предпочитане е да са добре известни като Pilot Supertel, Visa. Допълнителна информация кой бутон на кой код какво прави. | което е по-различно от | vescherry написа: | | С универсален пулт, Global 2,реагира на код 1011,но така и не мога да изкарам меню за настройка на каналите,отделен бутон е явно различен от бутона за менютата на картина и звук. |
За к'во ли се пишат тези неща  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Съб Окт 18, 2008 9:58 Заглавие: |
|
|
| Извинявам се,и благодаря на RC,точно FRC914. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|