| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Пон Окт 13, 2008 11:04 Заглавие: TV WATSON-FA3631T-шаси 11AK36A8-схема |
|
|
Проверих първо във файлообменника но не открих точно 11АК36А8 затова се обърнах за помощ.Отчитам грешката си че не споменах това в темата за което се извинявам!Ето за каква разлика става въпрос: според схемата 11АК36 R821 е 0.33 ома а на моето шаси е 2.2 ома и върху него са запоени още 2бр. по 30 ома в паралел.Дали това е доработка или е дело на някой майстор? И трите резистора са прекъснали!! На кое да вярвам? Очаквам съвети!  _________________ Човек се учи от грешките си!
Последната промяна е направена от joro_61sv на Вто Окт 14, 2008 11:35; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пон Окт 13, 2008 12:35 Заглавие: |
|
|
-
Напиши на търсене-11АК36- и ще видиш поне 10 -12 схеми... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 11:54 Заглавие: TV WATSON-FA3631T-шаси 11AK36A8-схема |
|
|
Ще пробвам първо с 2.2 ома! Транзистора на захранването /2SK2545/ е здрав!? _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 12:06 Заглавие: |
|
|
Може и да е останал здрав заради наличието на този "бушон" горе. Провери си всичко около UC3843. Писано е какво е важно там.
C806-входа за обратна връзка по ток! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|