| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Todor Нов потребител

Регистриран на: 01 Дек 2003 Мнения: 22 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Окт 13, 2008 14:31 Заглавие: DVD JVC DR-M10ee - мига "Loading"на дисплея |
|
|
| DVD JVC DR-M10ee мига "Loading"на дисплея След 5 минути тръгва и работи всичко.Два надути кондензатора в захранването 2200/10- сменени .Всички други дублирани.Захранванията са в норма.Някакви идеи? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Окт 13, 2008 14:37 Заглавие: Re: DVD JVC DR-M10ee "Loading" |
|
|
| Todor написа: | | .Всички други дублирани. |
Това много пъти съм писал че не трябва да се прави.Толкова ли ще се охарчи човек с два лева да подмени с НОВИ и останалите кондензатори.
Това в норма как го гледахте -има ли пулсации гледани с осцилоскоп. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|