| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tsarvulan Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 291 Местожителство: pazardjik
|
Пуснато на: Пон Окт 13, 2008 14:50 Заглавие: ТВ NEO TV-1439TX- H,V КОРЕКЦИЯ |
|
|
Здравейте колеги,
След дълго и безуспешно ровене с търсачката,реших да ВИ занимая с проблема на това ТВ.Проблема му беше кинескопа-счупен.Смених го.ТВ-то заработи съвсем прилично,но малко разтегнат по вертикала и изместен хоризонтално.Влязох в сервизното меню,но това подменю липсва.Записах нова памет с дъмп от търсачката, но не ми помогна.В сервизното описание,което намерих пак с търсчката описват 5 подменюта. При мен точно 5-тото липсва.Аконякой знае нещо по темата,ще му бъда МНОГО БЛАГОДАРЕН ! А ето и състава на ТВ-то :
TDA4605
STV2248C
TDA 8174A
SDA5555A068
24C08
БЛАГОДАРЯ ВИ ! _________________ -----------------------------------------------------------
Всичко което не е китайско е менте !
----------------------------------------------------------- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 13, 2008 15:32 Заглавие: |
|
|
Геометричните размери би трябвало да се регулират във 2 подменю,а за 5 при мен липсва да има такова. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsarvulan Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 291 Местожителство: pazardjik
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 16:22 Заглавие: |
|
|
БЛАГОДАРЯ на Дима и ggg3 !
Грешката си е моя.Петата страница( подменю ) се отнася само за ТВ-та с 29" и 34" кинескопи. Справих се с проблема като ползвах подменю 2. Отново МНОГО БЛАГОДАРЯ !
Закривам темата . _________________ -----------------------------------------------------------
Всичко което не е китайско е менте !
----------------------------------------------------------- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 17:09 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Петата страница( подменю ) се отнася само за ТВ-та с 29" и 34" кинескопи |
Дайте източника за пета страница или какво съдържа тя |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsarvulan Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 291 Местожителство: pazardjik
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 20:39 Заглавие: |
|
|
Явно отново моя грешка.Ето това е линка :
http://www.eserviceinfo.com/download.php?fileid=18887
Извинете ме за неудобството ! _________________ -----------------------------------------------------------
Всичко което не е китайско е менте !
----------------------------------------------------------- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|