| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 19:12 Заглавие: ДУ за Teletech -CTV2140TX |
|
|
| Търся ДУ за този телевизор.С FRC6401 изобщо не реагира.Пробвах с доста други но все нещо липсва.Най-близко от тези които пробвах е YKF79PC139(съвпадат и P+,-,vol+,-,за разлика от другите), но с него не вади менюто за настройка.Ако се налага утре мога да дам подробности кои бутони действат и как. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 19:21 Заглавие: |
|
|
Това с което пишеш, че го чува работи с RC5 на Philips.
Само по това което си дал нещата отиват към FRC1409, ако дадеш още - ще получиш и по-точно инфо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 19:38 Заглавие: |
|
|
Под това име за телевизор, имам три записки с различни процесори. Верно, не съм описал дистанционните, ама е коректно да се пише кой е процесора. Може пък да помогне това дето съм писал за влизане в сервиз и изобщо, RC да определи точното. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 20:28 Заглавие: |
|
|
| Добре утре ще кажа процесора и подробности за това как реагира на YKF79PC139.Имам и универсално Pilot -supertel, ако и то може да помогне за доуточняване. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 20:42 Заглавие: |
|
|
| Уточни с това най-напред как стоят нещата, Pilot-a после ако се наложи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 8:03 Заглавие: |
|
|
| Почвам ги поред отгоре надолу.AV -не действа, часовника вади меню time, on/off, 0-9, -/--, P->P -съвпадат.16:9 или zoom(I<->I)-не действа .Осредняване -съвпада(сменя-user,standart и т.н).OFF -вади ключ.Sound -не действа.I-II=дисплей.Menu -не действа.Мute -да.Двете кръстачки си сменят p+ - и vol+ -.Средния на горната (OK) вади меню picture.На долната не действа.Червения вади меню picture.Зеления не действа.Жълт -меню time.Син -меню sound.Oт телетекста третото(от ляво на дясно) на последния ред сменя zoom,wide,normal. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 8:26 Заглавие: |
|
|
Би трябвало да е FRC1409 въпреки, че от написаното има два смущаващи факта:
-бутона I-II защо действа като Display и
-защо не ти действа зеления бутон? Той трябва да е Clock, а ако телевизора има TXT да си е "зелен" в такъв режим.
-ако има ТХТ то трябва да има още работещи бутони в долната част на пулта.
П.С. Не беше лошо да споменеш и, че пулта YKF79PC139 не е оригиналния!?! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 9:07 Заглавие: |
|
|
| С телетекст е и бутоните за текста си действат точно.В режим на телетекст зеления си работи, а иначе не.За пулта не съобразих ,че е кръстен на оригиналния и затова не казах ,че е Конел-ски.Ще пробвам с FRC1409 и ще пиша резултата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|