| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bork69 Активен потребител

Регистриран на: 27 Сеп 2006 Мнения: 60 Местожителство: Burgas
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 17:24 Заглавие: LG29FS2ANX не тръгва тхо |
|
|
| захранването е нормално.при опит за пускане събаря захранването и се изключва.захранването работи нормално тхо-то и транзистора са сменени.благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 17:35 Заглавие: |
|
|
Барем шасито да бяхте написали В други теми Ви беше посочено....
Тоя да не същия  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 17:49 Заглавие: |
|
|
този тв само захранване и тхо ли има? _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 18:41 Заглавие: |
|
|
Използвай бутона EDIT и си оформи си темата съгласно правилата-този телевизор състав няма ли,номер на шаси,надписи по платката
Какво е измерено и до какви изводи си стигнал-
-като се почне от импулс на базата на BU
-през вторични вериги на ТХО за товар.
-ВО тръгва ли,не тръва ли...
LG ли е марката-щото по този начин изписано дори и това не се разбира.Отделно че утре и на някой да му трябва нещо-тази тема със това изписване-
Търсачката ще хване на босия цървулите.
Съвсем сериозно те предупреждавам (понеже не ти е за сефте специално на теб)-не ме карайте да ви давам едноседмични почивки от форума и да ви принуждавам "с лошото" да спазвате правилата.Така ми е най-лесно специално на мен,но все пак сме големи хора-не сме малки дЯца.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|