| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 20:44 Заглавие: technics sl-p520 чете правилно само под ъгъл ? |
|
|
technics sl-p520 чете правилно само под ъгъл ?

горе долу като на снимката - 45 градуса трябва и работи перфектно бутах всички фокус и тракинг тримери няма промяна чете само под ъгъл .....  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 22:45 Заглавие: |
|
|
Обърнете повечко внимание на шпиндел-мотора и методите за "проверка"-та му  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 0:20 Заглавие: |
|
|
незнам колко ще се види но оптиката плава върху една ос днешната доставка беше този TECHNICS и един ONKYO 6550 който също е със плаваща оптика ама съвпадение 

виждат се пистите на тримера по който вървят четчиците за да се следи положението на мотора , датчика съм го развинтил и отметнал за по прегледно
няма прегряващи елементи само като сложа диск не го чете само "цвърчи " наклоня ли го веднага тръгва и сега го слушам под наклон найстина има нещо провиснало, имам още еидн такъв TECHNICS за части ще взема да пробвам неговият мотор тук ...
ако може въобще да се нарече така намотка плаваща в магнитно поле

това е шпиндел моора малко "директ драйв" тип

тук прилагал част от схемата на ONKYO-то което със същото "задвижване" на оптиката ,
  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 8:08 Заглавие: |
|
|
| Малко ОФФ, да беше опитал снимки и без светкавица? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|