 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 8:16 Заглавие: |
|
|
И за какво му е това .А stiyan stoikov да вземе да си преключи темата и да пише какво е направил  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 8:41 Заглавие: |
|
|
| Biser написа: | Избираш програмен № 38, натискаш STORE и го задържаш и натискаш едновременно VOLUME+ няколко пъти и си ОК  |
Нарочно ти цитирам целия пост.
Бисере,ако нямаш какво да кажеш-моля те друг път да не го казваш тук
Ако ша трупаш постове-мога да ти дам моите,а има и говорилня за целта.
Участието непременно да си изкажем мнението във всяка тема не е задължително!Ако не знаем нещо-няма нужда да се включваме(още по-малко с тоя категоричен начин на изказване).Мисля че достатъчно точно и ясно човека си е описал шасито,а и аз съм казал нещо в поста ми...
Човека има нужда от помощ-не от празни писания за шаси и телевизор,които нямат нищо общо с неговия.Единственото им общо е че и двата са Philips.
Станахме като оня доктор дето давал хапчетата по цвят.
Моля темата да продъжи по същество,а пусналия я да се мярка поне от време на време да каже какво е развитието. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|