| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 14:29 Заглавие: |
|
|
По принцип и аз съм противник на използвуването на жаргон от сорта на "чопъри,войници,и т.н.В нета не видях да съществува понятието -Р9NC60FP.Модела на телевизора също,като че ли не са го продавали.И за да бъде разбрана каква е повредата според мен трябва да се уточни чипа ли е бил причината или електролитния кондензатор. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 14:35 Заглавие: |
|
|
Няма как да го видиш ако си търсил това което той е писал при положение че първото "P" е изписано на кирилица.
Иначе
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=stp9NC60Fp&meta= _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 14:35 Заглавие: |
|
|
Да BEKO Chassis E1,така мисля.Надписа е на лепенка която по-смъртно не може да се разчете и поради тази причина не съм я написал.
Състав на ТВ-то: TDA9345PS/N3/3/1913,TDA 8357J,AN17827A,TDA16846P
ТХО-JF0501-3254
лепенката на тунера също не се разчита!
п.п.STP9CN60FP - смятам че всеки ги знае затова не го изписвам цялото.Колкото до това дали е от схемата или С-то се извинявам(толкова ми се усмърде душата че ги смених и двете заедно) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsarvulan Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 291 Местожителство: pazardjik
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 17:42 Заглавие: |
|
|
Правилно - според мен. В другият вариант рискуваш още един транзистор. А и като е пък и за раит още повече . _________________ -----------------------------------------------------------
Всичко което не е китайско е менте !
----------------------------------------------------------- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 17:57 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | п.п.STP9CN60FP - смятам че всеки ги знае |
Важното беше това :
| Цитат: | | при положение че първото "P" е изписано на кирилица. |
| Цитат: | | В нета не видях да съществува понятието -Р9NC60FP |
Още коментари да ли са необходими ?, според Вас
И всичко това е следствие на правилата за писане във форума
Да уважаваме бъдните, които биха искали да прочетат нещичко тук
тук, досещам се да напиша- Най-добрия технически форум |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|