| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pen4ovoto Нов потребител

Регистриран на: 20 Окт 2008 Мнения: 5 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 20:41 Заглавие: мога |
|
|
| мога да,при военните и данс-например |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 21:00 Заглавие: |
|
|
данс.., ау
Абе я по-добре всеки да си знае своята  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nimi Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 475
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 21:11 Заглавие: |
|
|
Аз бих добавил, че форума е за взаймопомощ между колеги в бранша!
Или поне.... малко разбиращи от материята и задаващи смислени въпроси или задачки закачки  _________________ Алармени системи, Видеонаблюдение и контрол на достъпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pen4ovoto Нов потребител

Регистриран на: 20 Окт 2008 Мнения: 5 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Вто Окт 21, 2008 15:45 Заглавие: секта |
|
|
| Ами напишете модераторите в общите условия за регистрация,тук е само за инженери и ел.маниаци,на други не помагаме.Просто да не се лъжат хората да се регистрират! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Окт 21, 2008 15:58 Заглавие: |
|
|
Айде стига глупости-форума определено не е
.
Това че си се излъгал да се регистрираш тук можем много бърже да го откоригираме.Хочеш?
А форума най-отгоре си пише за какво е и какво се дискутира вътре в него-"ЕЛЕКТРОНИКА".
Като "не разбираш бъкел от електроника"(тва е твой цитат)-що щеш в него?
Такива като тебе темите им са тук-ако някой желае да им помогне-лошо няма.Темите им си седят отворени.Поне до момента в който тона загрубее и се стигне до подобни квалификации.
Айде стига толкоз.Катинар. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|