| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kiril.dobrev Нов потребител

Регистриран на: 23 Сеп 2008 Мнения: 43
|
Пуснато на: Пет Окт 24, 2008 17:40 Заглавие: Транзистор J6920 данни |
|
|
| Търся някаква информация за този транзистор имам един 29инчов телевизор SAMSUNG изгорял му е направил съм си едно приспособление за проверка на ТХО и всичко около него дава ми че нещата са наред но за самия транзистор само съм чувал че е за 20 ампера . Моля за някакви точни данни. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Окт 24, 2008 17:46 Заглавие: |
|
|
| [url=http://eshop.bg/eshop3/index.php?url=%2Feshop3%2Fphps%2Fsearchmachine.php&get_vars=top*j6920&get_keys=comefrom*searchtext&searchtext2=j6920&go=%F2%FA%F0%F1%E8]J6920[/url] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Окт 24, 2008 17:52 Заглавие: |
|
|
Що не пуснеш една търсачка преди да питаш нещо дето е дискутирано,дискутирано.Има и още. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kiril.dobrev Нов потребител

Регистриран на: 23 Сеп 2008 Мнения: 43
|
Пуснато на: Пет Окт 24, 2008 19:13 Заглавие: Транзистор J6920 данни |
|
|
| Пуснах я търсачката прати ме в един руски форум там хубави неща научих но точно данните на транзистора не ги споменаваха .Аз взех един малко ме тревожи че едно и също пише но корпуса е различен.Но тези данни ще свършат работа .Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Окт 24, 2008 19:22 Заглавие: |
|
|
Е аз как ги намирам за една секунда данните,а пък ти не можеш-не знам-от eshop най-простото пишеш горе вляво в ъгъла и излиза веднага-
| Цитат: | Horiz.defll.output,Monitor,1700/800V,20A,Tftyp=0.2uS,200W,TO-264
TR-POWER;FJL6920,NPN,200000MW,TO-264,ST,
|
А това което си взел в друг корпус сигурно е ментак.
Пише си,всичко си пише и в темата-ама не четеш-
| Филипов написа: | | Какви надписани пластмаси си купил за бол пари - твоя работа. |
_________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ДИНКО 7804 Активен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2008 Мнения: 55
|
Пуснато на: Пет Окт 24, 2008 20:14 Заглавие: |
|
|
| Ако се сещате Borko 30 беше писал за идеален заместител че и по-добър на цена 4 лева !Провери си шасито много обстойно за студени спойки |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Окт 24, 2008 20:22 Заглавие: |
|
|
| ДИНКО 7804 написа: | | Borko 30 беше писал за идеален заместител че и по-добър на цена 4 лева |
Ти така първата тема дето давам да си я чел случайно?
Или лаф да става,постове да трупаме...
И накрая ще излезе че не биле компютри,ами биле компоти и прочие... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kiril.dobrev Нов потребител

Регистриран на: 23 Сеп 2008 Мнения: 43
|
Пуснато на: Пет Окт 24, 2008 20:55 Заглавие: Транзистор J6920 данни |
|
|
| Под търсачка имах предвид Гугъла в тази в ъгъла го писах като J6920 нищо не намери . А по въпроса за ментетата това са дребни неща в такава държава живеем има и по тежки случаи . Наскоро чух че тук в едно Пловдивско село Брестовица един човек починал от ракия менте та тук за един транзистор ще го правим на въпрос . Сигурен съм че и тази дето ми го даде не го знае какъв е . Дори и да го знае пак ще ми го продаде та той и е стока .Не зная вече къде да пазарува човек . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Окт 24, 2008 21:11 Заглавие: Re: Транзистор J6920 данни |
|
|
| kiril.dobrev написа: | | Под търсачка имах предвид Гугъла в тази в ъгъла го писах като J6920 нищо не намери . |
Какво си имал впредвид много слабо ме интересува.
Форума си има търсачка-ако това не го знаеш си е твой проблем.
Да не кажа че освен нея има и JABSE-търсачка и и двете ще избодат очите на човек.
А за тази в ъгъла недей да ме правиш на гламав.Не ям доматите с коловете.
В нея ако пишеш "J6920" излиза ето това-
http://eshop.bg/eshop3/index.php?url=%2Feshop3%2Fphps%2Fsearchmachine.php&get_vars=top*j6920&get_keys=comefrom*searchtext&searchtext2=j6920
В което също имаш необходимата информация.Даже е спомената тамън 2 пъти.
Разбира се много по-лесно е вместо човек да си мръдне пръста да потърси за нещо писано,писано до втръсване,само да седи със скръстени ръце и да вика че "Нищо да не излиза"... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|