| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 11:29 Заглавие: |
|
|
IC401-TA8759AN
IC203-UPC1391H |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 12:57 Заглавие: |
|
|
Да това са схемите .БЛАГОДАРЯ Видеопроцесора е 64 пинов.Ще бъда благодарен някой да ми прати и схема защото махнах всичките киченици дето са слагали и освен чиповете липсват елементи. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Окт 27, 2008 16:15 Заглавие: |
|
|
Някой може ли да ми каже с колко намотки е филтъра L214 поставен между 2 и 3 краче на IC 203 . Колко е CF 202,предполагам че е 5.5 mhz _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Ное 03, 2008 18:29 Заглавие: |
|
|
Тоя филтър L214 така и не можах да намеря данни за него. В датшиита на чипа го дават за 38мхц но аз и така не намерих из моите боклуци.Без него звука е с бръмчене и поначало звука е тих.Картинката като сложих видеопроцесора е перфектна ,спира си на търсене на програми и не ми се въртят сърцевините около междинната.Чудя се дали да не сложа цяла платка за звука но не мога да реша каква. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Вто Ное 04, 2008 8:34 Заглавие: |
|
|
Не може да е за 38 mHz според мен би трябвало да е 5.5 в случая.Тук пък дават че може да се направи и с керамично филтърче на входа и за опорен филтър.  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 04, 2008 10:31 Заглавие: |
|
|
Става въпрос за филтъра между2 и 3 крак.На фхода 7 и 8 крак си има филтър 5,5 мхц.Нали уж се стремях да възтановя заводката схема.Но май ще търся авариини решения. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 04, 2008 11:10 Заглавие: |
|
|
| Там е детектора и пак е за 5,5MHz. Ако не искаш кварц, би трябвало да стане бобина(филтър) от какъвто и да е телевизор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|