| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Ное 04, 2008 12:38 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Хубаво беше да се види импулса,както и колко е високото |
То хубаво Божиле,ама с какво да ги измери според мен ,празна работа но като е решил............нека си поиграе. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Ное 04, 2008 13:46 Заглавие: |
|
|
С риск да стана досаден-той си знае ама ако само това са проблемите-
HR6024 35.84лв в Пулсатор
Да не говоря че в Асво с малко чакане е 21лв
Едно BU508A е 2лв
Що ли си мисля че все пак (особено при наличната апаратура)-това ще бъде доста по-лесен начин,вместо да се мъчим като грешен дявол...
Или пък да се сменя с Кристалско-което също ще струва някакви пари,ще падне и с него малко или много дотъкмяване-най-малкото механична доработка и т.н. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 04, 2008 14:04 Заглавие: |
|
|
Здаравеите първо да докладвам напраеих следното замостих ПЛЦ и смених кондензаторите които са последователно на ос но не е задоволителен размера друго не съм гледал и пипал.
Извинявам се на господин Божилов за отнетото време в съвети.
Наистина е по добре да въстановя оргиналното шаси но там има един проблем свързан с тестатурата отрязан е кабела които отива към шасито а схемата която има с това шаси е с процесорно управление и става малко сложно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Ное 04, 2008 14:08 Заглавие: |
|
|
Не числя че е толкоз страшно.Ако е само механична тастатура там трябва да имаш само превключване на бандовете и варикапно.Неща които не е особен проблем да се проследят. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 04, 2008 14:17 Заглавие: |
|
|
| Да напълно механична е то е блок заедно с потенциометрите за контраст,яркост,цветове и звук.Ще я снимам и ще я пусна за да я видите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Ное 04, 2008 14:20 Заглавие: |
|
|
Напиши модела на ТВ де 2 пъти четох всичко но само марката си писал .Или аз не съм прочел правилно ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Ное 04, 2008 14:41 Заглавие: |
|
|
Той поначало говори за ето тази тема-
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?p=248138&highlight=#248138
Тук има и снимки в нея.
Хубаво ще е да дадеш и снимки на самата тастатура.Но това че има и оперативни регулировки не мисля че би представлявало някакъв проблем да се навърже и проследи кое и как е било...
Ти го пусни това Nordmende-шасито да тръгне,да вдигне високо,пък ще помагаме с навързването. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|