| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Сря Ное 05, 2008 20:39 Заглавие: MSP3410D--Възможна ли е замяна--РЕШЕНО |
|
|
ТВ е PHLIPS 29PT8004/12. На входа постъпва сигнал , но на
изходите -няма никой.Надписа е=
MSP 3410D -PS-B4
67-HN -FA
Ако пусна сигнал по изходите на MSP-то- има сигнал и от Вг.
Явно е проца. Някой правил ли е замяна с друга?
Не я намирам по магазините по тези надписи.
Ако някой сподели опит-ще съм благодарен! 
Последната промяна е направена от takiev на Чет Ное 27, 2008 21:32; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Сря Ное 05, 2008 21:05 Заглавие: |
|
|
Итук съм търсил ,но не....
При мен е с 68 крака. Корпуса е - PLCC 68. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Ное 07, 2008 10:02 Заглавие: |
|
|
| има ли обмен с процесора по шината, провери ли дъмпа? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пет Ное 07, 2008 20:44 Заглавие: |
|
|
| Всичко има- само звук няма , . Но вторник - сряда като се смени Проца ,ще стане ясно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emko Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 78
|
Пуснато на: Съб Ное 08, 2008 0:16 Заглавие: |
|
|
| Аз имах подобен случай.Виж от пулта дали не е на стерео.Като го дадеш на моно звукът излиза.Поне при мен беше така с един ТВ с MSP3410 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Съб Ное 08, 2008 14:16 Заглавие: |
|
|
| Изписва моно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Ное 09, 2008 2:54 Заглавие: Re: MSP3410D--Възможна ли е замяна |
|
|
| takiev написа: | | Ако пусна сигнал по изходите на MSP-то- има сигнал и от Вг. | Процесора може да е духнал, но това което си написал не е много ясно. Ако има сигнал на BG значи, че ВЧ входа му работи. Това "Вг" стандарта ли е, или е съкращение от високоговорител? | takiev написа: | | На входа постъпва сигнал | На кой вход точно го мериш? MSP-то има 2 ВЧ входа (23,24), 8 НЧ входа(30,31,33,34,36,37,39,40) и 8 НЧ изхода(47,48,50,51,56,57,59,60). Напиши една комбинация(ВЧ/НЧ/вход/изход), при която има сигнал и работи и една комбинация, при която не работи.
Например: SCART3(2кр.) -> MSP(36кр.) ->MSP(48кр.) -> HEF4052... ->LM833... -> SCART2(1кр.) -> работи/не работи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Нед Ное 09, 2008 19:54 Заглавие: |
|
|
На24кр. влиза ВЧ сигнал . Вг=Високоговорител. Само на 56 и 57кр.
ако подам сигнал с НЧ се чува от Високоговориттеля. На скарта от
никой Вх. не излиза сигнал от Вг./ако подам НЧ сигнал/ въпреки ,че му постъпва на входовете./ на MSP/. Oт никой НЧ вход не минава сигнал през MSP. Signalite postypwat на входовете но не излизат....
Пра вя следното: Платка звук на ТВ ..ВТ-85/двустандартна/.На
вх. и подавам МЧ на звука-от 24 кр. ,Тя има и 2 изхода по НЧ-от Вг.и
Изх . магн. - тези сигнали пускам където искаш по Входовете.
99 на 100 за мен е проца. А може и да бъркам? Prez LM сигнала преминава/НЧ/.
Естественно през това време от платката чувам звука на канала. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Ное 10, 2008 1:22 Заглавие: |
|
|
Това с платката звук от ВТ-85 ми хареса, много добре си се сетил . Но при пробите по ниска честота ми се струва, че нещо пропускаш: | takiev написа: | | тези сигнали пускам където искаш по Входовете. | 1. Освен сигнал на входа, центр. процесор трябва да подаде команда към MSP-то, този вход към кой от изходите да се превключи.
2. Ако по време на пробата не върви видеосигнал от съответния видеовход, тогава звукът пак отива на mute.
3. Освен основния изход на 56,57кр., провери дали не излиза звук на някой от другите изходи.
4. Не разбрах и за паметта, сменена ли е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|