| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Ное 08, 2008 20:30 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | ...С оригиналното се влиза с едновременно натискане на червен и син бутон и малко манипулации с бутоните от лицевия панел.
Командата която се излъчва от тези два едновременно натиснати бутона при стандартен филипсов пулт е на бутона за изход от телетекста.
Писано е, разрови се. |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Нед Ное 09, 2008 13:27 Заглавие: |
|
|
Влезнах в Сервиз с RC5-Remonte Control.С геометрията се справих и на екрана вече всичко е наред.
Не мога да се ориентирам обаче как да намеря адреса от който се включва D/K. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Ное 09, 2008 13:56 Заглавие: |
|
|
Бюлетин
Схема
NVM
Всичко това (и още) тук с ключова дума TV17. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Нед Ное 09, 2008 17:18 Заглавие: |
|
|
Благодаря RC.
Информацията съм изтеглил още когато почнах ремонта на този телевизор. Сервиза ми се вижда доста сложен, а аз не разбирам английски,затова исках помощ.
Сложих нов Paf, и платка звук на Филтъра 5,5mHz.Вече всичко е наред. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|