| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Нед Ное 23, 2008 23:14 Заглавие: |
|
|
| С msp........ е ch. Z8 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
гошо Активен потребител

Регистриран на: 05 Ное 2008 Мнения: 68
|
Пуснато на: Нед Ное 23, 2008 23:16 Заглавие: |
|
|
| Имаш ли схемата колега |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
гошо Активен потребител

Регистриран на: 05 Ное 2008 Мнения: 68
|
Пуснато на: Нед Ное 23, 2008 23:28 Заглавие: |
|
|
| Аз от 100 сайта тегля z8t за същия телевизор и все другабез msp-to. Емооме ,цар си ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danivvs Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 89 Местожителство: Pleven
|
Пуснато на: Вто Ное 25, 2008 9:02 Заглавие: |
|
|
| Здравейте! Оказа се дефектирал изправител за 8 волта IC852 , за това нямах изображение. Закривам темата. Схемата на тв. е в рар архив на две части, на който му трябва да я дръпне. Дано да успея да я кача. Успех на колегите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danivvs Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 89 Местожителство: Pleven
|
Пуснато на: Вто Ное 25, 2008 9:03 Заглавие: |
|
|
| Втората част на схемата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danivvs Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 89 Местожителство: Pleven
|
Пуснато на: Вто Ное 25, 2008 9:04 Заглавие: |
|
|
| Последната част на схемата. извинявам се това е . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|