| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mishoklan Нов потребител

Регистриран на: 13 Дек 2004 Мнения: 9 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Вто Фев 15, 2005 18:28 Заглавие: Кодиран цифров сателитен приемник |
|
|
| Здавейте на всички.Може ли някой който се е сблъсквал с тоя тип техника да ми помогне?Случаят е следния:Става въпрос за кодиран DVB-приенмик TELSTAR.При пускането на приемника се появява съобщение,което иска да се въведе 4-цифрен код. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Joniks-serviz Опитен потребител

Регистриран на: 10 Сеп 2004 Мнения: 352 Местожителство: България-Пловдив
|
Пуснато на: Вто Фев 15, 2005 18:38 Заглавие: |
|
|
Опитай стандартен код 0000 или 1234 ,но да не е внесен от Италия че лошо.Там ги правият някои от тази марка само там да си ги гледат!! _________________ РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ,LCD,PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishoklan Нов потребител

Регистриран на: 13 Дек 2004 Мнения: 9 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Вто Фев 15, 2005 18:44 Заглавие: |
|
|
Приемника е бил в изправност ,но децата са си играли с дистанционното и .....  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Electronicsinfo Нов потребител

Регистриран на: 06 Юни 2004 Мнения: 46
|
Пуснато на: Вто Фев 15, 2005 20:58 Заглавие: |
|
|
| Най-добре смени bin-a с такъв който не е заключен. Дай точния модел на приемника. Да не е Telestar? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishoklan Нов потребител

Регистриран на: 13 Дек 2004 Мнения: 9 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Вто Фев 15, 2005 22:20 Заглавие: |
|
|
| Модела е FUNIDE FSR2000D-003 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Фев 16, 2005 14:58 Заглавие: |
|
|
| Би ли уточнил -Телстар,Telestar , или FUNIDE ти е модела ,цифров или аналогов ,щото не съм виждал още FUNIDE цифров ? Опитай с код 2000-2003 ,понякога мастер кода го пише в упътването -прочети го внимателно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishoklan Нов потребител

Регистриран на: 13 Дек 2004 Мнения: 9 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Сря Фев 16, 2005 16:00 Заглавие: |
|
|
| Модела е FUNIDE FSR2000D-003.Има го в сайта www.funide.com .При включване на приемника към захранването със щепсела се появява съобщение което иска да се въведе правилния ключ.Когато се опитвам да изключа приемника с POWER бутона не реагира.Първо трябва да въведа ключа.До сега съм изредил цифрите до 1700,но все още няма резултат.Дали няма начин да се ресетира епрома той е FLASH EPROM MX29F400TMC-90.Т.е. да се въведат фабричните настройки? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Фев 16, 2005 22:21 Заглавие: |
|
|
| Приятелю ,в този флаш се намира управляващата програма на приемника ти и не ми е известно откъде може да се намери дъмп на флаша. Попитай фирмата ,на сайта им има май че дъмп за модела 005 ,най вероятно с него няма да тръгне въобще .Ако ти пратят за 003 ,най вероятно ще трябва да свалиш флаша TSSOP48 , и да го презапишеш с програматор. Виж все пак какъв е процесора в приемника -STi5518 или подобен -може да измислиме нещо по въпроса! ОООП ,май съм прибързал ,от сайта излиза че е с Fujitsu MB87L2250 - само ако нещо стане чрез серийния порт на приемника и ти пратят софтуер! Все пак може пък и 005 да свърши работа ,доколкото разбирам разликата е само ,че 003 няма скарт а 005 има-може бе софтуерите не са толкова различни. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Фев 23, 2005 18:02 Заглавие: Re: Кодиран цифров сателитен приемник |
|
|
0786
http://polaris.dvhk.pl/?id=kody
| mishoklan написа: | | Здавейте на всички.Може ли някой който се е сблъсквал с тоя тип техника да ми помогне?Случаят е следния:Става въпрос за кодиран DVB-приенмик TELSTAR.При пускането на приемника се появява съобщение,което иска да се въведе 4-цифрен код. |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Фев 23, 2005 18:55 Заглавие: |
|
|
| Това е за приемници ARION-Ferguson -като гледам в таблицата за клонингите няма Funide ,но нищо не пречи да опиташ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|