| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
KrasiSavov Опитен потребител

Регистриран на: 21 Авг 2007 Мнения: 139
|
Пуснато на: Вто Ное 25, 2008 19:51 Заглавие: |
|
|
| Същият ли тип кондензатор използваш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Вто Ное 25, 2008 20:58 Заглавие: |
|
|
| да същия тип,от тия със пластмасовата обвивка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Ное 25, 2008 21:47 Заглавие: |
|
|
Диода го сменяш без да го мериш /ВА159/, сменяш и бобината!
3,3мкф/160в./Не е менте?/.
Филипов ти каза ,че са 3 елемента..... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Ное 27, 2008 10:15 Заглавие: |
|
|
| И все пак си мисля,че не си сложил подходящ кондензатор.Извади от шаси друг тангенсов кондинзатор и опитай отново . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Чет Ное 27, 2008 10:42 Заглавие: |
|
|
не мога да открия точно такъв тип кондензатор и на магазина го няма и по старите шасита не го виждам 470nf/250v.
а на стария дето го свалих има обозначение AV.47 J 250 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Ное 27, 2008 10:51 Заглавие: |
|
|
| На всяко шаси има такъв кондензатор.Извади си от шаси на тел.В.Търново-С32 и той е 470nf .Не помня електроните с каква стойност бяха,но най-вероятно си сложил неподходящ такъв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Чет Ное 27, 2008 21:06 Заглавие: |
|
|
Това дето си написал в последния си пост е:= на 470 нф/250в
Значи имаш точно това което търсишшшш.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Пет Ное 28, 2008 12:34 Заглавие: |
|
|
| благодаря колеги най-после тръгна пущината,с голям зор намерих такъв кондензатор 470nf/250v. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|